Referencie

Projekty vytvorené v Archicade na Slovensku

Autobusová stanica Mlynské nivy

Prečítajte si o výhodách otvorenosti Archicadu a o tom, ako pomohol spoločnosti SIEBERT+TALAŠ, spol. s.r.o. pri tvorbe projektu Autobusovej stanice Mlynské Nivy. 

Twin City Tower

Prečítajte si, prečo si spoločnosť SIEBERT+TALAŠ, spol.  s.r.o. zvolila práve Archicad, ako hlavný pracovný nástroj pri tvorbe projektu Twin City Tower a ďalších.

Einsteinova Business Centrum

Prečítajte si, ako spoločnosť SIEBERT+TALAŠ, spol.  s.r.o. pomocou Archicadu spolupracuje na projekte Einsteinova Business Centrum s architektmi a inžiniermi na jednom BIM modeli.

Projekty a rekonštrukcie

Spoločnosť MOROCZ_TACOVSKY s.r.o. projektuje v Archicade už od roku 2018. Zistite ako im Archicad pomáha pri projektoch a rekonštrukciách stavieb.

Predajňa zlatníctva „iZlato“

Priestor predajne iZlato bol priamo navrhnutý a kompletne vymodelovaný v programe Archicad vrátane inštalácii, rozvodov, podhľadov a pod. spoločnosťou K2projekt s.r.o.

Rodinný dom Sladová

Súčasťou projektu od K2projekt s.r.o. boli aj detaily spracované priamo z riešených rezov a pôdorysov. „Vďaka aplikácii BIMx si klienti mohli pozrieť kvalitnú 3D prezentáciu modelu domu z pohodlia domova“.