Trvalé licencie Archicadu

Start Edition + školenie

Start Edition je plnohodnotný BIM/ CAD softvér („odľahčená“ verzia Archicadu), navrhnutý pre samostatných projektantov a menšie projekčné kancelárie s trvalou licenciou za bezkonkurenčnú cenu. Archicad SE je možné kedykoľvek upgradovať na plnú verziu Archicadu podľa aktuálneho cenníka. Základné 2-dňové školenie poskytujeme v cene licencie. Viac info TU.

⭐ Young Architect + Forward + školenie 

Young Architect je trvalá licencia Archicadu s dotovanou cenou pre absolventov vysokých škôl s technickým zameraním do 2 rokov od ukončenia štúdia. Licenciu je možné zakúpiť iba so servisnou zmluvou Forward s 2-ročnou viazanosťou. Základné 2-dňové školenie poskytujeme v cene licencie.

⭐ Archicad 27 + Forward + školenie

Archicad 27 + Forward je trvalá licencia Archicadu. V cene ročného poplatku servisnej zmluvy Forward je zahrnutý UPGRADE (nová verzia Archicadu), rôzne služby, benefity a zľavy. Základné 2-dňové školenie poskytujeme v cene licencie.

Archicad 27 + školenie

Archicad 27 je trvalá licencia Archicadu. Licenciu je možné kedykoľvek dodatočne upgradovať na najnovšiu verziu Archicadu podľa aktuálneho cenníka. Základné 2-dňové školenie poskytujeme v cene licencie.

Archicad Subscription

Archicad Subscription (predplatné/ prenájom) je teraz možné zakúpiť online na Graphisoft Store, vďaka čomu je doslova na dosah ruky. Aktualizácie a upgrady aktuálnej verzie Archicadu sú počas doby prenájmu k dispozícii bezplatne. Splatnosť Subscriptionu je predlžovaná automaticky. Zo Subscriptionu sa možno odhlásiť, ale aj opäť prihlásiť prakticky kedykoľvek. Pre online nákup je potrebná registrácia (vytvorenie Graphisoft ID). Archicad je možné jednoducho doplniť o softvér pre tímovú prácu – BIMcloud -a využiť tak bezpečný prístup ku zdieľaným projektom v reálnom čase.  Aktuálne ceny je potrebné sledovať na stránke Graphisoft Store.

rýchly a jednoduchý nákup z pohdlia vášho domova

dodanie produktu okamžite

flexibilné financovanie licencie (mesačne/ ročne)

automaticky predlžovaná splatnosť (garancia kontinuity práce)

bezplatný upgrade aj aktualizácie (vždy najnovšia verzia)

možnosť odhlásenia/ prihlásenia na subscription kedykoľvek

Študenti, učitelia a školy!

Stačí sa jednoducho zaregistrovať školským e-mailom a bezplatne stiahnuť Archicad! Študenti s oficiálnou študentskou licenciou Archicadu majú po absolvovaní štúdia nárok na zvýhodnenú cenu komerčnej licencie. 

Zoznámte sa s Archicadom

DEMO verzia (zadarmo)

Stiahnite si Demo verziu Archicadu a prezrite si všetky funkcionality softvéru bez možnosti ukladania a tlače súborov. Verzia je časovo neobmedzená. 

TRIAL verzia (zadarmo)

Stiahnite si TRIAL verziu Archicadu a prezrite si všetky funkcionality softvéru s možnosťou ukladania a tlače súborov. Verzia je časovo obmedzená na 30 dní. 

EDU verzia (zadarmo)

Stiahnite si študentskú, učiteľskú alebo školskú verziu Archicadu s možnosťou bezplatného predlžovania do konca štúdia. Verzia je časovo obmedzená na 1 rok. 

Prezentácia (zadarmo)

Dohodnite si s nami osobné/online stretnutie s prezentáciu Archicadu a využite možnosť priamej komunikácie s expertom na BIM technológie. 

Poradíme Vám?

Zanechajte nám kontaktné údaje a my sa o všetko postaráme. V prípade záujmu môžete využiť bezplatné osobné/ online stretnutie a odkonzultovať všetky Vaše otázky a nejasnosti. Čím viac informácií máte, tým jednoduchšie sa dokážete rozhodnúť, čo je pre Vás skutočne ideálne riešenie. 

Po – Pia : 09:00 – 16:00

Email: info@cadexpert.sk

Tomášikova 19, 821 02 Bratislava

Objednávka

Vyplnením tohto formuláru záväzne potvrdzujem objednávku programu Archicad Start Edition za 2 790 € bez DPH (3 348 € s DPH). Ďakujeme za Váš záujem!

Vyžiadať cenovú ponuku

Vyplnením formulára žiadate o zaslanie nezáväznej cenovej ponuky nižšie vybraného produktu. Cenovú ponuku Vám zašleme do 24 hodín počas pracovných dní. Ďakujeme za Váš záujem!