Servisná zmluva Forward

Nezmeškajte žiadnu inováciu a pracujte vždy s najaktuálnejšou verziou Archicadu

Forward je servisná zmluva ku programu Archicad, ktorá zabezpečuje stále aktuálny softvér - UPGRADE, rôzne služby, benefity a zľavy pre našich zákazníkov. Slúži na maximálne zabezpečenie návratnosti Vašich investícií do produktov firmy Graphisoft. Servisná zmluva Forward má 1-ročný cyklus a uzatvára sa na dobu neurčitú. Zmluvu je možné kedykoľvek ukončiť (najneskôr 30 dní pred ďalším zúčtovacím obdobím), ale aj kedykoľvek obnoviť.

Zabezpečenie vždy aktuálnej verzie Archicadu. Servisná zmluva Forward zaisťuje budúcnosť vášho softvéru a nepretržite poskytuje najaktuálnejšiu verziu programu spolu s balíčkom skutočne užitočných služieb, benefitov a zliav pre našich zákazníkov. Nová verzia programu Archicad vychádza spravidla 1x do roka. 

Preskočenie jednej, dvoch alebo dokonca troch aktualizácií znamená, že vám chýbajú nové pracovné postupy a aktuálne prvky knižnice, vďaka ktorým by projektovanie bolo efektívnejšie a výsledný projekt kvalitnejší. Automatizujte všetky aktualizácie programu a zamerajte sa na to, čo viete najlepšie: projektujte bez obmedzení. 

Forward umožňuje pracovať aj v núdzových situáciách. Forward zabezpečuje bezplatný, zaručený prístup k núdzovým licenciám v prípade náhlej straty prístupu, či už v dôsledku krádeže, prírodnej katastrofy alebo globálnej udalosti. Tieto krátkodobé „núdzové“ licencie poskytujú absolútnu kontinuitu vašej práce v akejkoľvek situácii. Núdzovú licenciu je možné využiť maximálne 2x v rámci daného 1-ročného cyklu servisnej zmluvy Forward.

Nehody sa stávajú. S Forwardom však môžete 1x ročne bezplatne vymeniť ukradnuté, poškodené alebo chybné hardvérové ​​kľúče. Stačí odovzdať vaše poškodené alebo chybné kľúče alebo poskytnúť oficiálnu policajnú správu o odcudzení či strate kľúča.

Učíme, školíme, vzdelávame. Staňte sa aj vy expertom na BIM technológie! Vďaka zmluve Forward máte bezplatný prístup k webinárom, či poradenským službám vrátane konzultácií a technickej podpory a tiež cenovo zvýhodnený prístup k odborným školeniam Archicadu pre začiatočníkov, pokročilých, či BIM manažérov, ako aj k individuálnym školeniam. 

Vzdelávací portál Graphisoft Learn obsahuje odborné online kurzy na profesionálnej úrovni pod vedením skúsených inštruktorov a odborníkov v oblasti BIM technológie, ako aj kompletný učebný plán s členitou štruktúrou vhodnou pre individuálne potreby či úroveň znalostí každého užívateľa. Forward poskytuje bezplatný a zľavnený prístup ku online kurzom, ktorých cieľom je, aby naši zákazníci vyťažili z BIM maximum a mohli tak efektívnejšie pracovať a neustále sa rozvíjať. 

Forward poskytuje svojim zákazníkom službu parkovania nevyužívaných licencií, teda licencie dočasne odstaviť na neobmedzené časové obdobie. Zaparkované licencie stále podliehajú všetkým výhodám služby Forward, ako sú upgrady a je možné ich kedykoľvek reaktivovať. Parkovanie licencií je možné po prvom roku využívania služby Forward a účtuje sa za ne poplatok vo výške 10% z celkovej sumy Forward. Zaparkovať je možné maximálne 50% z celkového počtu licencií.

Využite naplno našu interaktívnu prezentačnú aplikáciu BIMx a využite 10 Gb súkromného ​​úložiska pre hosťovanie BIMx modelov v cloude Graphisoftu. Využite BIMx na prezentáciu či zdieľanie návrhov so zákazníkmi, investormi a dodávateľmi. Aplikácia BIMx v značnej miere eliminuje potrebu tlače výkresovej dokumentácie, pretože všetky informácie o modeli sú k dispozícií na prezeranie či úpravu priamo na mobilnom zariadení.

Popustite uzdu svojej fantázie a vytvárajte vysokokvalitné fotorealistické vizualizácie za zlomok času, vďaka novému rendru so vstavaným jadrom Maxon Redshift. Redshift od spoločnosti Maxon je prvý plne akcelerovaný GPU rendrovací engine na svete. Bol vyvinutý tak, aby spĺňal špecifické požiadavky súčasného špičkového produkčného rendrovania. Viac info TU.

Automatizácia a prispôsobenie všetkých oblastí práce s BIM prostredníctvom Archicad Python API. Monotónne úlohy, ako napríklad predefinovanie, úprava alebo tvorba vlastných skriptov sa vykonajú automaticky a presne. Táto integrovaná funkcionalita Archicadu umožňuje rýchlu detekciu kolízií medzi vlastnosťami ID prvku, generovanie jedinečného čísla zón v poradí alebo export vlastností prvku do súboru Excel a oveľa viac.

Ešte väčšia sloboda dizajnu! Archicad ponúka integrovaný nástroj PARAM-O na tvorbu parametrických objektov a knižníc. Umožňuje vytvárať rôzne tvary a formy objektov bez písania jediného riadku GDL skriptu alebo kódu. Využite Archicad naplno a vytvárajte vlastné formuláre, experimentujte s tvarmi a vytvárajte vlastné knižnice v jednom BIM nástroji. 

Vytvorte si vlastnú knižnicu parametrických objektov bez skriptovania! Vytvárajte špecifické objekty knižnice pomocou štandardných modelovacích nástrojov Archicadu. Library Part Maker (LPM) zjednodušuje a zefektívňuje vytváranie vlastných knižničných prvkov založených na GDL, ktorá nevyžaduje znalosti GDL programovania.

Knižnica textúr a povrchov Archicadu bola obnovená a doplnená o nové aj zmodernizované a vylepšené predchádzajúce verzie textúr. Pretože vieme, že pôsobivé a kvalitné vizualizácie zohrávajú dôležitú úlohu v procese schvaľovania celého projektu. 

Enscape je doplnok pre vizualizáciu a virtuálnu realitu v reálnom čase, ktorý sa hladko spolupracuje s Archicadom bez narušenia pracovného toku. Získajte z Forwardu ešte viac využitím jedinečnej ponuky. Prihláste sa na 2-ročné predplatné Enscape a získajte prvý rok zadarmo! Viac o ponuke TU!

Poradíme Vám?

Zanechajte nám kontaktné údaje a my sa o všetko postaráme. V prípade záujmu môžete využiť bezplatné osobné/ online stretnutie a odkonzultovať všetky Vaše otázky a nejasnosti. Čím viac informácií máte, tým jednoduchšie sa dokážete rozhodnúť, čo je pre Vás skutočne ideálne riešenie. 

Po – Pia : 09:00 – 16:00

Email: info@cadexpert.sk

Tomášikova 19, 821 02 Bratislava