Artlantis RT² je úplne nový program na spracovanie fotorealistických vizualizácií v reálnom čase. Artlantis RT² poskytuje kvalitné vizualizácie rýchlo a jednoducho. Užívajte si zobrazenia v reálnom čase, ray tracing, možnosť experimentov s projekčnými variantmi a neobmedzený prístup k objektom a textúram. 

01

1. režim rendrovania: Real-Time

Vďaka režimu Real-Time je možné vizualizácie vytvárať okamžite. Pri otváraní 3D scény je možné priamo v okne náhľadu pohybovať kamerou, upravovať materiály, svetlá alebo prostredie.

Produktivita: 8 Full HD obrázkov je vypočítaných za menej ako 27 sekúnd.

Jednoduchosť ovládania

K jednoduchému a rýchlemu generovaniu realistických scén nemusíte byť grafik, špecialista na spracovanie vizualizácií alebo dokonca mať super výkonný počítač! Program má ergonomické a intuitívne grafické rozhranie a ľahko sa učí aj používa.

02

2. režim rendrovania: Ray Tracing

Ray Tracing umožňuje sledovanie svetelných lúčov za účelom testovania svetelnej atmosféry architektonickej scény. Simulácia svetla v reálnom čase je nevyhnutná pre realitu vizualizácii. Dôležité sú zvlášť odrazy na povrchoch, tiene alebo zatienenie okolitými objektmi.

Produktivita: 40 sekúnd je potrebných na vytvorenie Full HD vizualizácie v ray trace móde

Výkon

Artlantis RT² je jediný renderovací program, ktorý ponúka taký vysoký výkon so zreteľom na pomer kvalita/čas výpočtu.

03

Varianty projektu

Je to unikátna funkcionalita Artlantis RT². V rovnakom projekte je možné nezávisle porovnávať a rozvíjať niekoľko architektonických riešení. Nástroj „Kombinácia zobrazenia“ je oveľa viac než len sada vrstiev. Umožňuje paralelne testovať množstvo možných riešení v náhľadoch neprekonateľnej kvality.

Agilita

Už vo fáze skicovania je množstvo návrhov, ktoré je možné prezentovať klientovi. Ste schopní reagovať na jeho návrhy a počas sekundy mu prezentovať riešenie.

04

Neobmedzený prístup k objektom a textúram vďaka MediaStore

MediaStore, ktorý používatelia Artlantis oceňujú pre dobre nakonfigurované postavy, rastliny, textúry a objekty (všeobecné aj konkrétne výrobky), bol priamo integrovaný do Artlantisu RT². To znamená, že jeho užívatelia majú teraz prístup k tisícom „médií“ pripravených na okamžité použitie. Navyše tím Studio Base 2 usilovne pracoval na nadviazaní partnerstva s ikonickými značkami, ako sú Ligne Roset, Duvivier Canapé, USM, Vitra, Tarkett a mnohými ďalšími, ktoré sa pripojili k MediaStore.

Realita

Referenčné « kúsky » od výrobcov ako sú Ligne Roset, Duvivier Canapés, Acquabella, Artemide, Tarkett, USM, ETEX, Danpalon, FIM, VITRA, Serge Mouille, … sú k dispozícii v MediaStore. MediaStore je pravidelne aktualizovaný.

05

iVisit

Generujte panorámy v Artlantise RT² a vdýchnite život Vašim projektom pomocou iVisit!

  1. Importujte panorámu do iVisit
  2. Nadefinujte virtuálnu prehliadku
  3. Zdieľajte svoj projekt

 

Prezentácia

Jednoduchý, intuitívny a presvedčivý spôsob, ako predviesť projekty klientom.

Systémové požiadavky

 

Odporúčané 

Minimálne

Operačný systém

macOS Ventura 13, macOS Monterey 12, Windows 11

macOS Catalina (10.15), Windows 10

Pamäť

32 GB RAM

16 GB RAM

Grafická karta

4 GB, OpenGL

2 GB, OpenGL

Rozlíšenie

1280 x 800 pixelov

1280 x 800 pixelov

Procesor

Apple M2, pro Intel Core i7, 4+ jadrá

Apple M1, Intel i3 4 Core 2GHz

Mac a Windows

Artlantis RT² je optimalizovaný pre Mac aj Windows prostredie

Kompatibilita

Artlantis RT² je kompatibilný so softvérom  Archicad, Revit, SketchUp, VectorWorks a Rhinoceros

 

Pripojenie na internet

Vyžiadať cenovú ponuku

Vyplnením formulára žiadate o zaslanie nezáväznej cenovej ponuky nižšie vybraného produktu. Cenovú ponuku Vám zašleme do 24 hodín počas pracovných dní. Ďakujeme za Váš záujem!