Bezplatná študentská licencia Archicadu

Milé študentky a študenti,

spoločnosť CAD EXPERT s.r.o Vám v rámci iniciatívy pre podporu školstva ponúka bezplatnú študentskú licenciu programu Archicadu. Archicad je komplexný BIM/ CAD systém na tvorbu informačného modelu s automatickou tvorbou projektovej dokumentácie priamo z modelu. Od roku 1984 udáva trend vývoja BIM technológie a rýchlo sa stal lídrom na trhu BIM aplikácií s celosvetovou pôsobnosťou.

Softvér je určený pre architektov, stavebných inžinierov, projektantov profesií (TZB), statikov, urbanistov aj dizajnérov. Archicadom boli projektované mnohé významné stavby v zahraničí i na Slovensku (napr. Autobusová stanica Mlynské Nivy). V súčasnosti sú experti na BIM technológie veľmi vyhľadávaní, preto Vám ponúkame kvalitný základ pre budúcu kariéru v oblasti stavebníctva a architektúry.

Študenti s oficiálnou študentskou licenciou Archicadu majú nárok na zvýhodnenú cenu komerčnej licencie po absolvovaní štúdia!

GRAPHISOFT ARCHICAD

Ako získam študentskú licenciu Archicadu ?

Na stránke https://myarchicad.graphisoft.com/
si zvolíš typ študentskej verzie, zaregistruješ sa 
školským e-mailom a bezplatne si stiahneš licenciu Archicadu. Po registrácií obdržíš vlastné sériové číslo programu na 1 rok s možnosťou predĺženia platnosti licencie a upgradu na vyššie verzie počas celého trvania štúdia.