Artlantis

Artlantis je najrýchlejšia, nezávislá rendrovacia aplikácia vyvinutá špeciálne pre architektov a dizajnérov s bezkonkurenčným pomerom cena – výkon. Artlantis je priekopníkom v torbe VR objektov a scén a celkovo je uznávaný líder v náhľadových a rendrovacích technológiách pre fotorealistický render. Artlantis má vyše 100 000 používateľov vo viac ako 80 krajinách sveta. Tematické knižnice materiálov, parametrické textúry, 3D objekty dostupné on-line priamo z aplikácie a umožňujú efektívnu a kreatívnu prácu v reálnom čase.

Artlantis je navrhnutý pre tých, ktorí hľadajú fotorealistické rendrovanie vysokej kvality za bezkonkurenčný čas. Je tiež ideálnym nástrojom pre každého, kto potrebuje kvalitné rendre nielen ako obrázky, ale aj ako iVisit panorámy, objekty virtuálnej reality a taktiež animácie.

Artlantis je nezávislý vizualizačný program, ktorý dokáže pracovať s projektmi vytvorenými v rôznych CAD / BIM programoch. Má priame prepojenie s programami ArchiCAD™, Revit™, SketchUp™, Rhinoceros®, Vectorworks™ a Arc+™. Prostredníctvom komunikačných mostíkov (add-ons) pracuje s dátovými formátmi DWF, OBJ, FBX, DXF, DWG a 3DS.

Najnovšia verzia Artlantisu 2019 spája vlastnosti predchádzajúcich verzií R a Studio. Prináša tiež aplikáciu Twinlinker, vyvinutú spoločnosťou Abvent Research & Development, ktorá  umožňuje používateľom okamžite a ľahko vytvárať a zdieľať virtuálne náhľady svojich projektov Artlantis a Twinmotion.

Artlantis vo svojej práci využijú hlavne architekti, interiéroví dizajnéri, urbanisti, krajinní architekti, organizátori výstav, vystavovatelia , atď.

Artlantis2020_350x400-01
Artlantis render farm_350x400
Artlantis media_350x400