O nás

Naša spoločnosť CAD EXPERT s.r.o. je popredným dodávateľom špičkových BIM/CAD technológií na Slovensku. Sme dodávateľom softvéru, hardvéru a know-how pre oblasti BIM projektovania a CAD systémov pre architektov, projektantov a ostatných odborníkov v oblasti stavebníctva.

cierne logo

Od roku 2010 sme oficiálnym autorizovaným distribútorom produktov spoločností GRAPHISOFT ABVENT pre Slovenskú republiku. Od roku 2014 sme tiež výhradným distribútorom produktov GRAPHISOFTu na Slovensku. Základ portfólia našej spoločnosti tvorí predaj a distribúcia programu ArchiCAD – komplexného projekčného systému pre tvorbu informačného modelu budovy (BIM) a rendrovacieho programu Artlantis s celoslovenskou pôsobnosťou. K ďalším produktom v portfóliu patria ECODesigner, MEP Modeler, BIMCloud, ktoré rozširujú funkcionalitu ArchiCADu.

Dlhodobú spokojnosť našich klientov garantujeme činnosťou ako výučba na školách technického zamerania (STU Bratislava, TU Košice, TU Zvolen, TU Žilina, stredné školy), produktové školenia, školenia BIM manažérov a BIM projektovania, kurzy a konzultácie, či komplexná technická podpora, organizácia odborných seminárov a propagácia BIM technológií v spolupráci s BIM asociáciou Slovenska. Ponúkame tiež služby a spoluprácu v oblasti tvorby informačného modelu budovy (BIM), digitálnych 3D modelov, vizualizácií, tvorby projektovej dokumentácie a tvorby knižníc a elektronických katalógov. 

Foto_GIN_Peto

Ing. Peter Balco

CEO

info@cadexpert.sk

0903 428 746

Foto_GIN_Tomas

Ing. Tomáš Filo

Technical support

filo@cadexpert.sk

0918 721 479

Mgr. Michaela Beláková

Sales & Marketing Manager

belakova@cadexpert.sk

0911 232 707

Foto_GIN_Miska (1)

Mgr. Karolína Kubátová

Sales & Marketing Manager

kubatova@cadexpert.sk

0911 232 707

Foto_GIN_Karolinka