Byť expertom je záväzok

Byť expertom je záväzok

Základom každého pokroku a rozvoja jednotlivca či spoločnosti je kvalitné vzdelávanie. Ak hovoríme o stavebníctve, túto úlohu už dlhodobo plní spoločnosť CAD EXPERT s.r.o. Sme dodávateľ softvérov, hardvéru a know-how pre oblasti BIM projektovania a CAD systémov pre architektov, projektantov a ostatných odborníkov v oblasti stavebníctva.

Kolektívne dielo tvorivosti a krásy

Stavebníctvo je veľmi široký pojem. Jeho výsledky vedia byť dych berúcim klenotom ľudskej šikovnosti. Tieto diela tvorí mnoho talentovaných ľudí, odborných profesií a šikovných remesiel. Okrem ľudského umu je k tomu potrebné mať aj špičkové stavebné stroje, inovatívne materiály a moderné technologické postupy. Aby z toho množstva informácii a dát nakoniec nevznikla Babylonská veža, treba zabezpečiť, aby všetci účastníci projektu mali otvorený prístup k aktuálnym a správnym informáciám počas celého životného cyklu stavby.

"Softvér nad zlato"

V súčasnosti stavebníctvo napreduje predovšetkým vďaka digitálnej revolúcii. Stavebníctvo okrem betónu, bagrov, či žeriavov, potrebuje tiež inovatívne softvérové riešenia pre tvorbu, vizualizáciu, manažment a správu budov. Potrebuje softvéry pre architektov, dizajnérov, projektantov, statikov, projektantov vzduchotechniky, vody, kúrenia a mnoho ďalších profesií, ktoré pre celé stavebníctvo znamenajú značný progres. Aby boli všetci títo šikovní ľudia dobre vyzbrojení kvalitnými softvérovými nástrojmi, platformami a doplnkami musia byť v našom segmente aj firmy ako CAD EXPERT, ktoré sa starajú o bohatý prehľad v oblasti vývoja softvérových riešení, ich dostupnosť, dodávku, ako aj ich správne používanie. Či už ide o začiatočníkov alebo pokročilých užívateľov softvérov, CAD EXPERT je tu pre všetkých.

Učíme, školíme a konzultujeme

CAD EXPERT je spoločnosť, ktorá nie je len popredným dodávateľom špičkových BIM/CAD technológií na Slovensku, ale svoju misiu vidí aj v celkovom pozdvihnutí povedomia o nových trendoch v tejto oblasti, a to kvalitným vzdelávaním či už na stredných odborných školách, univerzitách s technickým zameraním, alebo odborných školeniach a konzultáciách. Inými slovami, softvéry nie len predávame a prenajímame, ale hlavne učíme svojich klientov, ako z nich dostať čo najviac.

Expert odporúča len to naj

Opierame sa o to najlepšie, čo v segmente softvérov pre stavebníctvo existuje. Či už ide o 35 rokov skúseností globálneho vývojára softvérov, spoločnosť GRAPHISOFT, ktorá bola iniciátorom BIM revolúcie v projektovaní, alebo aj o spoločnosť ABVENT s jej inovatívnymi riešeniami tvorby vizualizácií pre CAD profesionálov v oblasti architektúry a dizajnu. Už vyše 12 rokov pracujeme na tom, aby ste sa čo najpohodlnejšie dostali k inovatívnym, výkonným a ľahko použiteľným produktom a službám.

4in1

Základ portfólia našej spoločnosti tvorí predaj, distribúcia a výuka programu Archicad – komplexného projekčného systému pre tvorbu informačného modelu budovy (BIM) a rendrovacieho programu Artlantis s celoslovenskou pôsobnosťou. Širšie portfólio produktov tvoria rôzne softvéry, doplnky a knižnice, ktoré rozširujú funkcionalitu Archicadu, alebo aj ďalšie samostatné aplikácie.

Zostaňte informovaní, pomôžeme Vám

Súčasná architektúra vychádza z dôkladnej analýzy toho, ako sa život neustále vyvíja a mení. Za týmito zmenami stoja nepretržité multikultúrne výmeny, globálne ekonomické a spoločenské transformácie či moderné komunikačné technológie, ktoré si vyžadujú nové spôsoby architektonickej a urbanistickej organizácie. CAD EXPERT čelí týmto výzvam aj napriek hektickému prúdu nových informácii. Staňte sa aj vy expertom a buďte vždy informovaní o súčasných trendoch v oblasti BIM technológií. Radi Vám pomôžeme a podelíme sa s Vami o svoje znalosti a skúsenosti zo sveta architektúry a stavebníctva.