Star(t) Edition + Atrlantis ako darček iba za 1990€ bez DPH

Pre veľký záujem opakujeme akciu výhodného balíčka

Objednajte si Archicad Star(T) Edition 2021 a získajte Artlantis 2021 celkom bezplatne (ušetríte 650€ bez DPH). V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať na info@cadexpert.sk | 0903 428 746. Ponuka platí iba do konca roka 2021. 

ARCHICAD STAR(T) EDITON

Archicad Star(T) Edition je plnohodnotný projekčný BIM / CAD softvér na tvorbu 3D informačného modelu. Archicad Star(T) Edition 2021 je „odľahčená“ verzia Archicadu, ktorá je špeciálne navrhnutá pre samostatných projektantov či menšie projekčné kancelárie za bezkonkurenčnú cenu 1990€ bez DPH (2388€ s DPH). Hlavnými rozdielmi medzi plnou verziou Archicadu a odľahčenou verziou Archicad SE je napríklad absencia funkcií Teamworku, LOP, modulov a externých referencí a Cinerendera.  Chýbajúci Cinerender je možné nahradiť externou aplikáciou, ako napríklad Artlantis.

Xmas akcia 2021_SE+ATL-06

ARTLANTIS

Artlantis je považovaný za jednu z najrýchlejších rendrovacích aplikácií na trhu s bezkonkurenčným pomerom cena – výkon. Artlantis je uznávaným lídrom v náhľadových a rendrovacích technológiách pre fotorealistický render. Slúži na tvorbu statických vizualizácií, animácií, je tiež priekopníkom v tvorbe VR objektov a scén. Táto nezávislá rendrovacia aplikácia je kompatibilná s rôznymi CAD/ BIM programami ako Archicad™, Revit™, SketchUp™, Rhinoceros®, Vectorworks™ a Arc+™. Prostredníctvom doplnkov pre import pracuje tiež s dátovými formátmi DWF, OBJ, FBX, DXF, DWG a 3DS.