Koncepcia pravidelných piatkových školení ArchiCADu pre pokročilých

BIM TEA predstavuje koncepciu pravidelných školení spoločnosti CAD EXPERT s.r.o. určených pre pokročilých užívateľov ArchiCADu. BIM TEA sa koná vždy v piatok minimálne 1x do mesiaca v čase od 9:00 – 12:00 na nové témy, ktoré sú vopred publikované spolu s miestami konania. Cieľom týchto piatkových posedení je podrobne vysvetliť a prediskutovať dané témy a následne zodpovedať všetky Vaše otázky.

V prípade záujmu Vás prosíme potvrdiť Vašu účasť e-mailom na adrese bim@cadexpert.sk, alebo telefonicky na tel. č.: 0903 428 746, 0948 428 746, s uvedením konkrétneho mesta, v ktorom sa chcete BIM TEA zúčastniť. Nutná je základná znalosť ArchiCADu.

Účasť na stretnutí je bezplatná.

PS: Kto nepije čaj, môže piť kávu 🙂

Odborný workshop BIM COFFEE s ArchiCADom

Pozývame Vás na  stretnutie, kde sa dozviete o novinkách aktuálnej verzie jednej z najvýznamnejších aplikácií na tvorbu BIM modelu – ArchiCAD 23, predstavíme si koncepciu BIM projektovania a spoluprácu profesií na báze OPEN BIM. Taktiež sa budeme venovať možnostiam spolupráce s profesiami pracujúcimi v 2D CAD systémoch a výhodám prechodu z 2D CAD systémov na BIM prostredníctvom programu ArchiCAD

V prípade záujmu Vás prosíme potvrdiť Vašu účasť pomocou ELEKTRONICKÉHO FORMULÁRA, e-mailom na adrese bim@cadexpert.sk, alebo telefonicky na tel. č.: 0903 428 746, 0948 428 746, s uvedením konkrétneho mesta, v ktorom sa chcete BIM COFFEE zúčastniť. 

PS: Kto nepije kávu, môže piť čaj 🙂