[vc_row][vc_column][vc_column_text]

Náš príbeh…

[/vc_column_text][vc_row_inner][vc_column_inner][vc_column_text css_animation=“fadeInDown“]

Spoločnosť CAD EXPERT s.r.o. je popredným dodávateľom špičkových BIM/CAD technológií na Slovensku. Sme dodávateľom softvéru, hardvéru a know-how pre oblasti BIM projektovania a CAD systémov pre architektov, projektantov, dizajnérov, statikov, projektantov vzduchotechniky, vody, kúrenia a mnoho ďalších profesií v oblasti stavebníctva. 

[/vc_column_text][/vc_column_inner][/vc_row_inner][vc_row_inner][vc_column_inner][vc_single_image image=“8533″ img_size=“full“ alignment=“center“][/vc_column_inner][/vc_row_inner][vc_column_text]

Graphisoft HQ, Hungary

[/vc_column_text][vc_row_inner][vc_column_inner width=“1/2″][vc_column_text]

Ako člen a spoluzakladateľ BIM asociácie Slovenska sa staráme o bohatý prehľad v oblasti vývoja softvérových riešení, ich dostupnosť, dodávku, ako aj ich správne používanie. Našim cieľom je pozdvihnúť povedomie o nových trendoch v oblasti BIM technológie, a to kvalitným vzdelávaním či už na stredných odborných školách, univerzitách s technickým zameraním, alebo odborných školeniach, školeniach BIM manažérov, školeniach BIM projektovania, kurzoch a konzultáciách. Ponúkame služby a spoluprácu v oblasti tvorby informačného modelu budovy (BIM), digitálnych 3D modelov, vizualizácií, tvorby projektovej dokumentácie a tvorby knižníc a elektronických katalógov. Inými slovami, softvéry nie len predávame a prenajímame, ale najmä učíme našich zákazníkov, ako z nich dostať čo najviac. 

[/vc_column_text][/vc_column_inner][vc_column_inner width=“1/2″][vc_column_text]

Opierame sa o to najlepšie, čo v segmente softvérov pre stavebníctvo existuje. Už od roku 2010 pracujeme na tom, aby ste sa čo najpohodlnejšie dostali k inovatívnym, výkonným a ľahko použiteľným produktom a službám. Sme výhradným distribútorom produktov spoločnosti Graphisoft, ktorá bola iniciátorom BIM revolúcie v projektovaní a má viac ako 35 rokov skúseností s globálnym vývojom softvérov. Základ nášho portfólia tvorí predaj, distribúcia a výuka programu Archicad – komplexného projekčného systému pre tvorbu informačného modelu budovy (BIM) s celoslovenskou pôsobnosťou. Širšie portfólio produktov tvoria rôzne softvéry, doplnky a knižnice, ktoré rozširujú funkcionalitu Archicadu, alebo aj ďalšie samostatné aplikácie. 

[/vc_column_text][/vc_column_inner][/vc_row_inner][vc_separator border_width=“2″][vc_row_inner][vc_column_inner width=“1/3″][vc_text_separator title=“Tomášikova 19, 821 02 Bratislava“ i_icon_fontawesome=“fa fa-map-marker“ i_color=“custom“ i_size=“lg“ title_align=“separator_align_left“ align=“align_left“ color=“white“ add_icon=“true“ i_custom_color=“#a31212″][/vc_column_inner][vc_column_inner width=“1/3″][vc_text_separator title=“0903 428 746″ i_icon_fontawesome=“fa fa-phone“ i_color=“custom“ i_size=“lg“ color=“white“ add_icon=“true“ i_custom_color=“#a31212″][/vc_column_inner][vc_column_inner width=“1/3″][vc_text_separator title=“info@cadexpert.sk“ i_icon_fontawesome=“fa fa-envelope-open“ i_color=“custom“ title_align=“separator_align_right“ align=“align_right“ color=“white“ add_icon=“true“ i_custom_color=“#a31212″][/vc_column_inner][/vc_row_inner][/vc_column][/vc_row]