MOŽNOSTI LICENCOVANIA

Archicad ponúkame už od 1990 € bez DPH! Kompletnú cenovú ponuku produktov a služieb Vám vypracujeme na mieru podľa Vašich predstáv.

PERMANENTNÁ LICENCIA

 

Získajte plne funkčnú doživotnú licenciu Archicadu bez časového obmedzenia. 

E5yaFJWXsAQg86F
iStock-1033165454-Reduced

PRENÁJOM LICENCIÍ

 

Využite možnosť prenájmu licencií softvéru Archicad na rôzne časové obdobie už od jedného mesiaca.

5 ZA CENU 4

 

V prípade kúpy piatich licencií softvéru Archicad zaplatíte iba za štyri. Ponuka platí len pri kúpe permanentných licencií.

Working at home
Close up of a coworkers working together

2 DNI ŠKOLENIA V CENE LICENCIE

 

Pri kúpe permanentnej licencie softvéru Archicad máte nárok na dvojdňové školenie Archicadu pre začiatočníkov v cene licencie.

TRIAL

Získajte plne funkčnú TRIAL verziu programu Archicad po dobu 30 dní BEZPLATNE. Profesionálni architekti a projektanti v oblasti stavebníctva majú možnosť využívať všetky funkcie projekčného systému Archicad a spoznať tak prvotriedny architektonický, stavebný a dizajnový nástroj BIM pre architektov, stavebných projektantov, urbanistov a dizajnérov. Daná verzia pracuje s odlišným formátom súborov, ktorý nie je kompatibilný s komerčnou verziou.

Študentská / Učiteľská / Školská

Získajte plne funkčnú študentskú / učiteľskú / školskú verziu programu Archicad BEZPLATNE! Táto verzia slúži predovšetkým na spracovanie školských projektov, výučbu a výskum. V prípade školskej licencie je verzia Archicadu v podobe sieťovej inštalácie na viacero počítačov súčasne. Daná verzia pracuje s odlišným formátom súborov, ktorý nie je kompatibilný s komerčnou verziou. Licenciu je možné každoročne predlžovať o 1 rok.