Artlantis Render Farm

1

Artlantis Render Farm, ktorej spoluvlastníkom je Abvent, sídli v portugalskom Lisabone. Artlantis Render Farm disponuje hrubou silou viac než 400 CPU, ktorú ponúka užívateľom programov Artlantis pre výpočet ich vizualizácií. Artlantis Render Farm produkuje statické vizualizácie aj komplexné animácie pri nastavení tých najvyšších parametrov kvality výpočtu za zlomok bežne potrebného času. 

Ako Artlantis Render Farm funguje?

Artlantis Render Farm je služba dostupná prostredníctvom internetu na adrese www.artlantisrenderfarm.com. Záujemcovia musia definovať zadanie vyplnením formulára a uploadovať súbor Artlantisu. Úloha je rozdelená medzi práve dostupné počítače. V okamihu, keď je výpočet dokončený, dostane zadávateľ odkaz na stiahnutie výsledných vizualizácií. Artlantis Render Farm ponúka spracovanie všetkých typov vizualizácií, ktoré Artlantis robí (statické obrázky, animácie, panorámy, atď.). Artlantis Render Farm spracováva projekty vytvorené v aktuálnej verzií programu Artlantis. Do budúcnosti sa plánuje, že budú podporované projekty z aktuálnej a bezprostredne predchádzajúcej verzie Artlantisu. 

Prečo využiť služby Artlantis Render Farm a aká je cena?

Artlantis Render Farm ponúka výpočet najvyššej kvality za mimoriadne krátky čas. Výpočtové počítače obsluhuje tím vysoko kvalifikovaných pracovníkov s vysokými znalosťami programu Artlantis. Vďaka tomu a hrubej výpočtovej sile dokáže zásadne skrátiť dobu potrebnú na spracovanie objednaných vizualizácií. Napríklad výpočet animácie s 500 zábermi môže trvať 85 hodín na jednej pracovnej stanici, zatiaľ čo Artlantis Render Farm dokáže spracovať rovnakú úlohu za 5 hodín. Odhad ceny za spracovanie vizualizácie možno získať pomocou on-line kalkulačky.

República 55

Na rezidenčnom projekte República 55 pracujú spoločnosti ND-3D, tím skúsených používateľov Artlantisu, a Frederico Valsassina Arquitectos. 3D modely projektu boli vyvinuté pomocou ArchiCADu 21, zatiaľ čo pre vykresľovanie a tvorbu animácií bol použitý Artlantis 2019.

V obytnej budove sa nachádza 18 bytov. Cieľom architekta bolo zachovať esenciu minulosti s ohľadom na budúcnosť, preto stavba dominuje moderným a klasickým dizajnom pre estetický a príjemný výsledok.

Artlantis Render Farm ponúka výpočtovú silu, či už pre tvorbu statických obrázkov, alebo zložitých animácií s vysokým rozlíšením. Za každým projektom – bez ohľadu na verziu Artlantis alebo 32/64 bit – je viac ako 400 CPU a vysoká rýchlosť rendrovania.

Artlantis Render Farm prevádzkuje spoločnosť Fast Render LDA, ktorá je čiastočnou dcérskou spoločnosťou spoločnosti Abvent SA, vývojára spoločnosti Artlantis.

Sala-T4-02
Ext1
Piscina-2
Sala-T2-02