CAD EXPERT     GRAPHISOFT    ARTLANTIS     MYARCHICAD     BIMCOMPONENTS     BIMOBJECT     ARCHIFORUM     BIM ASOCIÁCIA SK 

Spoločnosť CAD expert  s.r.o. je rozvíjajúca sa firma v oblasti BIM technológie. 

Spoločnosť CADexpert stavia na svojej viac ako dvadsaťročnej tradícii v dodávaní komplexných CAD riešení. Dodáva softvér projektantom, architektom, stavebným inžinierom a ostatným odborníkom v stavebníctve. Od roku 2010 je oficiálnym autorizovaným distribútorom produktov firmy GRAPHISOFT a ABVENT pre Slovenskú republiku. Od 1.augusta 2014 sa na Slovensku stala spoločnosť CADexpert výhradným distribútorom produktov GRAPHISOFTu, ktorý je lídrom vo vývoji CAD/BIM programov.

Základ portfólia spoločnosti tvorí distribúcia ArchiCADu - BIM softvéru a rendrovacieho programu Artlantis. Nakoľko je prioritou dlhodobá spokojnosť klientov, významný podiel činností spoločnosti CADexpert s.r.o. tvorí technická podpora, organizácia školení a seminárov a propagácia BIM technológií.

Okrem týchto aktivít ponúka spoločnosť CAD expert s.r.o. služby v oblasti tvorby digitálnych 3D modelov, vizualizácií, tvorby projektovej dokumentácie a tvorby knižníc.

Hlavnou prioritou spoločnosti je spokojnosť zákazníkov a vysoký štandard poskytovaných služieb.

Copyright © 2014 CAD EXPERT s.r.o. All rights reserved.