CAD EXPERT     GRAPHISOFT    ARTLANTIS     MYARCHICAD     BIMCOMPONENTS     BIMOBJECT     ARCHIFORUM     BIM ASOCIÁCIA SK 

Najnovšie články:


 

Uvádzacia akcia na ArchiCAD 18

 
Spoločnosť CAD EXPERT s.r.o. pripravila k 30temu výročiu ArchiCADu uvádzaciu akciu pre prvých zákazníkov. Pri zakúpení ArchiCADu 18 so servisnou zmluvou dostanete od nás ako darček iPad. 

viac...


 

Výučba ArchiCADu na školách

Aj počas tohto semestra poskytuje spoločnosť CAD EXPERT s.r.o. výučbu BIM projektovania v ArchiCADe pre vysoké školy so zameraním na stavebníctvo a architektúru. Študenti získavajú vedomosti a zručnosti nevyhnutné v stavebníckej praxi.

viac...


 

 
 

Upgrade  na ArchiCAD 18

Klienti s platnou servisnou zmluvou si už teraz môžu naprogramovať hardverový kľúč na verziu ArchiCAD 18 pomocou programu GRAPHISOFT License Activation. Starý postup aktivácie kľúča pripojením sa na web-stránku upgrade.graphisoft.com sa už nepoužíva. Balíčky s inštaláciou ArchiCADu 18 budeme zasielať v priebehu októbra.

viac...


 

ArchiCAD 18 - novinky verzie

ArchiCAD 18 ponúka efektívnejšie pracovné postupy, necháva architektov pracovat´ tak, aby neboli rušení pri ich kreatívnych návrhoch. ArchiCAD 18 prináša inovácie do práce BIM navrhovania a robí ho ešte plynulejším. Od samého začiatku bol ArchiCAD vyvinutý špeciálne pre riešenie potrieb architekta, aby mu zabezpečil možnosť tvorby fantastického dizajnu bez kompromisov v oblasti technologických potrieb. Inovatívne riešenie BIM v ArchiCADe od GRAPHISOFTu pomáha získať viacej zákaziek, zatiaľ čo projektant sa môže sústrediť na svoje silné stránky – na vytváranie  inovatívnych nápadov.

viac...

 


Solibri Model CHecker

Solibri Model Checker je program, ktorý slúži na kontrolu a opravu BIM modelov. Zvýrazní potenciálne problémy v návrhu, detekuje konštrukčné nedostatky a chýbajúce prvky, skontroluje únikové cesty z budovy a iné.

Solibri Model Viewer je bezplatná aplikácia pre všetkých stavebníkov, ktorá prináša kompletné informácie z BIM modelu – umožňuje prezretie akéhokoľvek BIM modelu do najmenších detailov.

viac...


 

Tekla BIMsight

Tekla BIMsight je profesionálny zadarmo stiahnuteľný nástroj na spoluprácu statikov, architektov a ostatných profesií v stavebníctve. Každý z nich môže zdieľať informácie pomocou BIM modelu, môže ich porovnávať, skontrolovať konštrukčné kolízie a to všetko v tom istom jednoduchom BIM prostredí.

viac...


 

IFC už aj v českých normách

Augustové číslo Vestníka Úradu pre technickú normalizáciu metrológiu a štátne skúšobníctvo uviedlo ďalšiu normu pre BIM. Jedná sa o samotný formát IFC - ČSN ISO 16739. Norma je prevzatá z medzinárodnej normy ISO 16739:2013. Táto medzinárodná norma sa venuje jednej z tém, ktoré podporujú využitie metodiky BIM (Building Information Modelling).

viac...


 

Vyskúšajte BIMx aj v Androide

BIMx, interaktívny prezentačný nástroj je zadarmo stiahnuteľný aj pre Android. Umožňuje prechádzanie sa 3D modelom a zobrazovanie súvisiacich výkresov. Základná aplikácia je zadarmo stiahnuteľná na Google play. Je určená na prehliadanie BIM modelov v 3D.  Plne funkčný BIMx Docs, teda prezeranie 3D modelu a pripojených 2D výkresov je možné si zakúpiť priamo zo spustenej aplikácie.

viac...


 

 Ďalšie novinky...

Copyright © 2014 CAD EXPERT s.r.o. All rights reserved.