CAD EXPERT     GRAPHISOFT    ARTLANTIS     MYARCHICAD     BIMCOMPONENTS     BIMOBJECT     ARCHIFORUM     BIM ASOCIÁCIA SK 

Najnovšie články:


Prejdite na vyšší level

Prejdite na najnovšiu verziu ArchiCADu!  Pri zakúpení Upgradu so servisnou zmluvou máte 20% zľavu.
AKCIA PLATÍ DO 15.02.2015 !

viac...


 
 

Školenie pre začiatočníkov

BIM projektovanie sa stáva neoddeliteľnou súčasťou života architektov a projektantov stavebníctve. 

V dňoch 5.2. - 6.2.2015 organizujeme školenie programu ArchiCAD pre začiatočníkov na tému BIM projektovanie v stavebníctve.

viac...


 
 

Školenia pre pokročilých

V januári sa uskutočnia jednodňové školenia pre pokročilých užívateľov ArchiCADu. A to 27.1. v Bratislave a 30.1. v Poprade.

Témy školenia sa orientujú na novú verziu programu ArchiCAD pod poradovým číslom 18. Cieľom školenia je ukázať pokročilé techniky a postupy projektovania pomocou technológie BIM. Dôležitou súčasťou školenia je orientácia na profesie a spolupráca na báze BIM modelu.

viac...


 

Ovládate ArchiCAD? Máme pre Vás prácu!

Prestížne Slovenské ateliéry, ktoré projektujú BIM, hľadajú nových spolupracovníkov.

Architekti aj stavebný inžinieri, ak ovládate ArchiCAD na pokročilej úrovni, píšte na info@cadexpert.sk

viac...

 


 


 
 

 

Výukové videá

Tieto výukové videá od GRAPHISOFTu sú rozdelené na viac častí zameraných priamo na užívateľov s rôznymi stupňami znalosti ArchiCADu.

Na príklade stavieb rôznych veľkosti vysvetľujú krok za krokom postup projektovania v ArchiCADe.

viac...

 
 

 

ArchiCAD Workshop v Bratislave

 
Pri príležitosti tridsiateho výročia vzniku ArchiCADU - prvého BIM softvéru, organizuje spoločnosť CAD EXPERT s.r.o. popoludňajšiu prednášku pre architektov, stavebných inžinierov a ostatných odborníkov v oblasti stavebníctva a správy budov.
 

 

Novembrové školenie v Košiciach: 20. - 21.11. 2014

 
V dňoch 20.11. - 21.11. 2014 organizujeme v spolupáci s Univerzitnou knižnicou TU KE bezplatné školenie ArchiCADu v Košiciach pre začiatočníkov. Témou je BIM projektovanie v stavebníctve, ktoré sa stáva neoddeliteľnou súčasťou života architektov a projektantov stavebníctve.

 

BIMcloud na mobilných zariadeniach

Graphisoft® – líder medzi dodávateľmi BIM (Building Information Modeling) softvérov pre architektov, oznámil strategickú aktualizáciu svojho nedávno vydaného riešenia BIMcloud®, ktorá ponúka integrovanú tímovú komunikáciu prostredníctvom mobilných zariadení, ako sú iPhone a iPad.

 

ArchiCAD 18 - novinky verzie

ArchiCAD 18 ponúka efektívnejšie pracovné postupy, necháva architektov pracovat´ tak, aby neboli rušení pri ich kreatívnych návrhoch. ArchiCAD 18 prináša inovácie do práce BIM navrhovania a robí ho ešte plynulejším. Od samého začiatku bol ArchiCAD vyvinutý špeciálne pre riešenie potrieb architekta, aby mu zabezpečil možnosť tvorby fantastického dizajnu bez kompromisov v oblasti technologických potrieb. Inovatívne riešenie BIM v ArchiCADe od GRAPHISOFTu pomáha získať viacej zákaziek, zatiaľ čo projektant sa môže sústrediť na svoje silné stránky – na vytváranie  inovatívnych nápadov.

viac...


 

Solibri Model CHecker

Solibri Model Checker je program, ktorý slúži na kontrolu a opravu BIM modelov. Zvýrazní potenciálne problémy v návrhu, detekuje konštrukčné nedostatky a chýbajúce prvky, skontroluje únikové cesty z budovy a iné.

Solibri Model Viewer je bezplatná aplikácia pre všetkých stavebníkov, ktorá prináša kompletné informácie z BIM modelu – umožňuje prezretie akéhokoľvek BIM modelu do najmenších detailov.

viac...


 

Tekla BIMsight

Tekla BIMsight je profesionálny zadarmo stiahnuteľný nástroj na spoluprácu statikov, architektov a ostatných profesií v stavebníctve. Každý z nich môže zdieľať informácie pomocou BIM modelu, môže ich porovnávať, skontrolovať konštrukčné kolízie a to všetko v tom istom jednoduchom BIM prostredí.

viac...


 

IFC už aj v českých normách

Augustové číslo Vestníka Úradu pre technickú normalizáciu metrológiu a štátne skúšobníctvo uviedlo ďalšiu normu pre BIM. Jedná sa o samotný formát IFC - ČSN ISO 16739. Norma je prevzatá z medzinárodnej normy ISO 16739:2013. Táto medzinárodná norma sa venuje jednej z tém, ktoré podporujú využitie metodiky BIM (Building Information Modelling).

viac...


 

Vyskúšajte BIMx aj v Androide

BIMx, interaktívny prezentačný nástroj je zadarmo stiahnuteľný aj pre Android. Umožňuje prechádzanie sa 3D modelom a zobrazovanie súvisiacich výkresov. Základná aplikácia je zadarmo stiahnuteľná na Google play. Je určená na prehliadanie BIM modelov v 3D.  Plne funkčný BIMx Docs, teda prezeranie 3D modelu a pripojených 2D výkresov je možné si zakúpiť priamo zo spustenej aplikácie.

viac...


 

 Ďalšie novinky...

Copyright © 2014 CAD EXPERT s.r.o. All rights reserved.