GRAPHISOFT    ABVENT     ORTHOGRAPH     BIMPROJECT     ARCHIFORUM     BIM ASOCIÁCIA SK

ArchiCAD - Novinky - Schüco pre ArchiCAD

Ďalší výrobca podporuje BIM projektovanie. Systémové riešenia pre okná a dvere Schüco teraz vo forme GDL knižnice pre ArchiCAD.

 

Schüco International KG vyrába udržateľné opláštenia objektov. Prostredníctvom svojich dvoch divízií - hliníkových konštrukcií a plastových systémov - dodáva na mieru šité systémové riešenia pre okná, dvere a fasády pre novostavby i modernizácie, vždy individuálne prispôsobené požiadavkám zákazníkov i  klimatickým podmienkam. Spoločnosť Schüco je aktívna v 78 krajinách sveta vrátane Slovenskej republiky.

BIM je neodškriepiteľná budúcnosť projektovania, realizácie i prevádzky stavieb. Pre stále rastúcu skupinu architektov a projektantov, ktorí BIM navrhujú a projektujú, prichádza Schüco s 3D BIM objektmi reprezentujúcimi produktové portfólio firmy. Knižnica objektov je k dispozícii zadarmo, je možné s ňou pracovať v komerčnej, študentskej a školskej licencii ArchiCADu.

Knižnica pre ArchiCAD "hovorí" po anglicky a je určená pre ArchiCAD 16 a vyšší. Knižnica pochádza z dielne spoločnosti BIMobject a je zdarma stiahnuteľná na schueco.bimobject.com.

Späť na články

Copyright © 2017 CAD EXPERT s.r.o. All rights reserved. info@cadexpert.sk