GRAPHISOFT    ABVENT     ORTHOGRAPH     BIMPROJECT     ARCHIFORUM     BIM ASOCIÁCIA SK

ArchiCAD - Novinky

Artlantis webinár

Dátum: 00.00.0000

Zúčastnite sa  8. decembra  webinára, ktorý bude naživo viesť Ildikó Szabó z Abventu. Prevedie Vás Artlantisom 6, ukáže pracovné postupy a vysvetlí nové funkcie, ako napr. fyzikálny engine, osvetlenie a neón, umiestnenie do fotografie, nástroj laser, ambient occlusion, vyváženie bielej.

viac ...

Nájdete nás na novej adrese.

Dátum: 11.22.2016

Spoločnosť CAD EXPERT s.r.o. má nové sídlo na Tomášikovej 19.

viac ...

Výsledky BIM CHALLENGE

Dátum: 04.13.2016

Už poznáme víťazov 1. Majstrovstiev Slovenska v rýchlosti projektovania,  organizované BIM asociáciou Slovensko. Všetkým srdečne gratulujeme!

viac ...

Prepojenie Rhino – Grasshopper – ArchiCAD

Dátum: 04.01.2016

Dvojica doplnkov spolupracuje na dynamickom prepojení Rhina, Grasshoppera a ArchiCADu. Spojenie zabezpečuje užívateľom jedinečné pracovné možnosti bez ohľadu na aktuálnu fázu navrhovania, pričom môže využívať výhody každej aplikácie, ktoré sa vzájomne dopĺňajú.

viac ...

BIM model Stavebnej fakulty

Dátum: 03.23.2016

Stavebná fakulta STU v Bratislave sa môže ako prvá fakulta na Slovensku hrdiť virtuálnym 3D BIM modelom vlastnej fakulty, ktorý spracovali jej študenti. Reflektuje tak na najnovšie trendy a požiadavky v oblasti navrhovania, realizácie a správy budov, ktoré sa stále častejšie objavujú aj na Slovenskom trhu.

viac ...

Dynamické prepojenie ArchiCADu s Rhinom a Grasshopperom

Dátum: 02.09.2016

Dvojica doplnkov spolupracuje na dynamickom prepojení Rhina, Grasshoppera a ArchiCADu. Spojenie zabezpečuje užívateľom jedinečné pracovné možnosti bez ohľadu na aktuálnu fázu navrhovania, pričom môže využívať výhody každej aplikácie, ktoré sa vzájomne dopĺňajú.

viac ...

Prepojenie Rhina a ArchiCADu

Dátum: 02.01.2016

Prepojenie Rhina a ArchiCADu je umožnené dvojicou doplnkov pre Export/Import natívneho formátu Rhinocera (.3dm). Pomocou týchto rozšírení užívatelia môžu vytvoriť „referenčný model“ v natívnom Rhino formáte .3dm ktorý môže migrovať medzi oboma programami. 

viac ...

Špeciálna ponuka Artlantisu

Dátum: 03.11.2015

Špeciálna ponuka pre nových i starých zákazníkov. Ušetrite až 40% pri kúpe obľúbeného profesionálneho rendrovacieho softvéru! Artlantis je rýchla, ľahko ovládateľná rendrovacia aplikácia vyvinutá špeciálne pre architektov a dizajnérov.

viac ...

Stiahnutie a import prémiovej knižnice materiálov

Dátum: 02.09.2015

NovýArchiCAD 18 predstavuje profesionálny rendrovací engine od Maxonu, ktorý poznáme zo špičkového softvéru na tvorbu vizualizácií a animácii – Cinema 4D. Klienti so servisnou zmluvou Archi+ (SSA) majú možnosť stiahnuť si rozsiahlu knižnicu materiálov od Maxonu. Viac ako 500 prepracovaných materiálov je k dispozícii priamo v pracovnom prostredí ArchiCADu 18.

viac ...

Prejdite na vyšší level

Dátum: 01.16.2015

 
Prejdite na najnovšiu verziu ArchiCADu!  Pri zakúpení Upgradu so servisnou zmluvou máte 20% zľavu.
AKCIA PLATÍ DO 15.02.2015 !

viac ...

Spolupráca LumenRT s ArchiCADom

Dátum: 11.28.2014

GRAPHISOFT®, vedúci dodávateľ v oblasti BIM softvérov pre architektov oznámil plnú integráciu ArchiCADu s LumenRT na PC aj Mac platforme.  Rozhranie zahŕňa plnú podporu exportu geometrie a BIM informácií z ArchiCADu spolu s integrovanou proxy pripojenou knižnicou LumenRT, ktorá obsahuje rastliny, vozidlá a postavy. 

viac ...

BIMcloud na mobilných zariadeniach

Dátum: 10.29.2014

Graphisoft® – líder medzi dodávateľmi BIM (Building Information Modeling) softvérov pre architektov, oznámil strategickú aktualizáciu svojho nedávno vydaného riešenia BIMcloud®, ktorá ponúka integrovanú tímovú komunikáciu prostredníctvom mobilných zariadení, ako sú iPhone a iPad.

viac ...

Pracujte s najlepšími

Dátum: 10.20.2014

Spoločnosť CAD EXPERT s.r.o. pripravila k 30temu výročiu ArchiCADu uvádzaciu akciu pre prvých zákazníkov. Pri zakúpení ArchiCADu 18 so servisnou zmluvou dostanete od nás ako darček iPad. 
AKCIA PLATÍ DO 23.12.2014 !

viac ...

Aktivácia licenčného kľúča

Dátum: 10.10.2014

Licenčný kľúč je možné aktivovať pomocou programu License Manager Tool.

viac ...

Solibri Model Checker

Dátum: 09.10.2014

Solibri Model Checker je program, ktorý slúži na kontrolu a opravu BIM modelov. Zvýrazní potenciálne problémy v návrhu, detekuje konštrukčné nedostatky a chýbajúce prvky, skontroluje únikové cesty z budovy a iné.

Solibri Model Viewer je bezplatná aplikácia pre všetkých stavebníkov, ktorá prináša kompletné informácie z BIM modelu – umožňuje prezretie akéhokoľvek BIM modelu do najmenších detailov.

viac ...

Tekla BIMsight

Dátum: 09.08.2014

Tekla BIMsight je profesionálny zadarmo stiahnuteľný nástroj na spoluprácu statikov, architektov a ostatných profesií v stavebníctve. Každý z nich môže zdieľať informácie pomocou BIM modelu, môže ich porovnávať, skontrolovať konštrukčné  kolízie a to všetko v tom istom jednoduchom BIM prostredí.

viac ...

Formát IFC zahrnutý do ČSN v Českej republike

Dátum: 09.04.2014

Táto norma definuje dátový formát IFC (Industry Foundation Classes) na zdieľanie dát v stavebníctve a vo facility menežmente. Norma sa venuje jednej z tém, ktoré podporujú využitie metodiky BIM (Building Information Modelling). BIM sa všeobecne zaoberá tvorbou a využitím digitálneho modelu stavby a odovzdávaním informácií medzi všetkými účastníkmi tvorby a užívania stavby.

 

viac ...

Certifikácia AAA pre spoločnosť CAD EXPERT s.r.o.

Dátum: 08.12.2014

CAD EXPERT s.r.o. patrí do skupiny spoločností s Hodnotením najvyššej dôveryhodnosti v Slovenskej republike.  Spoločnosť splnila najprísnejšie kritériá spoľahlivosti a stability na trhu, a preto patrí do exkluzícnej skupiny 4,9 % slovenských firiem, ktoré môžu používať certifikáciu AAA ako symbol najvyššieho ratingového hodnotenia. 

viac ...

CAD EXPERT s.r.o. je výhradným distribútorom ArchiCADu

Dátum: 08.01.2014

Spoločnosť CAD EXPERT s.r.o. sa 1.8. 2014  stala výhradným distribútorom produktov firmy GRAPHISOFT pre Slovenskú republiku.

viac ...

BIMx v Androide

Dátum: 08.02.2014

BIMx, interaktívny prezentačný nástroj je zadarmo stiahnuteľný aj pre Android. Umožňuje prechádzanie sa 3D modelom a zobrazovanie súvisiacich výkresov.

Základná aplikácia je zadarmo stiahnuteľná na Google play. Je určená na prehliadanie BIM modelov v 3D.  Plne funkčný BIMx Docs, teda prezeranie 3D modelu a pripojených 2D výkresov je možné si zakúpiť priamo zo spustenej aplikácie.

viac ...

30 rokov ArchiCADu

Dátum: 07.02.2014

Tento rok slávi ArchiCAD okrúhle výročie. Už 30 rokov vývojári Graphisoftu určujú smerovanie BIM projektovania.

viac ...

Nový plug-in pre export z Rhino 5 do Artlantisu

Dátum: 06.25.2014

Abvent "narovnal" komunikáciu medzi modelárom Rhinoceros 5 a Artlantis. Komunikačný plug-in pre Rhino 5 pracuje obdobne, ako ostatné, už dostupné, plug-iny. Sprostredkováva priamy export modelu z Rhina do Artlantisu (uloženie dokumentu. Atl). V prípade potreby obojsmernej komunikácie medzi oboma programami (model vytvorený v Rhine "zvizualizovaný" v Artlantise je treba znovu upraviť v Rhine) zachová systém všetku vykonanú prácu v Artlantise. 

viac ...

Schüco pre ArchiCAD

Dátum: 06.25.2014

Ďalší výrobca podporuje BIM projektovanie. Systémové riešenia pre okná a dvere Schüco teraz vo forme GDL knižnice pre ArchiCAD.

viac ...

Obayashi využíva BIMx

Dátum: 06.25.2014

GRAPHISOFT® ako vedúci vývojár architektonického softvéru BIM (Building Information Modeling) uzavrel dohoda o kúpe medzi GRAFISOFTom a Obayashi Corporation; Zmluva zabezpečila aplikáciu BIMx Docs pre viac ako 4000 zamestnancov japonského stavebného gigantu.

viac ...

BIG – BIM pre konceptuálnu architektúru, alebo BIG má ArchiCAD

Dátum: 05.30.2014

BIG BIM (Bjarke Ingels Group) for the conceptual architect

Špecifická štruktúra architektonickej praxe je, okrem iného, určená veľkosťou firmy, jej zameraním na lokálnu alebo medzinárodnú tvorbu, zameraním hlavnej činnosti na renovácie, územné plánovanie alebo nové budovy. Značné rozdiely tiež súvisia s osobným prístupom architekta, či už je koncepčný, praktický alebo zameraný na detail.

 

viac ...

Copyright © 2017 CAD EXPERT s.r.o. All rights reserved. info@cadexpert.sk